Przerwane pasmo sukcesów

Po 7. kolejkach bez porażki przyszedł czas by powrócić na tarczy .Mimo dobrej gry, mimo optycznej przewagi, pomimo znacznie większej ilości strzałów i dogodnych sytuacji przegrywamy z Plonem Gądkowice aż 5:1. Honorowe trafienie zaliczył Hubert Radziejowski. Tydzień później do Sędzic przyjechał Orzeł Prusice. Gra była bardzo wyrównana, jednak już w pierwszych minutach Orzeł wyszedł na prowadzenie. Wynik mógł ulec zmianie, jednak do przerwy nikt nie zdołał zdobyć gola. Po zmianie stron jedną z kilku sytuacji wykorzystali gospodarze, wrzutkę Huberta Radziejowskiego, głową do bramki skierował Paweł Wawszczyk. Nie udało się zdobyć zwycięskiej bramki ani nawet utrzymać remisu, bo goście dwukrotnie pokonali Adama Woźniaka i wygrali 3:1. W minioną niedziele wybraliśmy się do Sułowa. Mecz z Baryczą jak kilka poprzednich przebiegał pod nasze dyktando, jednak gol z rzutu karnego dał prowadzenie gospodarzom, dopiero po zmianie stron wyrównał Dawid Kmieć. Okazji na wyjście na prowadzenie było mnóstwo, jednak to Sułów po naszym błędzie zdołał podnieść wynik. W końcówce kolejny raz wyrównaliśmy za sprawą gola Przemka Wiatra, który wykorzystał dośrodkowanie Grzegorza Rogowskiego. Za tydzień mecz w Sędzicach, zapraszamy na godzine 14:00 by wspierać naszych w potyczce z KS II Łozina.