Puchar Polski: Sokół zbyt mocny

Puchar Polski:  Sokół zbyt mocny

Debiut w regionalnym Pucharze Polski kończymy na 1/16, w której lepszy okazał się Sokół Wielka Lipa. Mimo porażki 1:6 zawodnicy Victorii pokazali się z bardzo dobrej strony. Przewaga gości była widoczna, dobrze wywiązali się z roli faworyta, jednak często nie mogli poradzić sobie w defensywą Zawoni. Pierwsza bramka padła z rzutu karnego w 15 minucie, a do przerwy było jedynie 0:2, przy czym Victoria miała swoje okazję zeby zagrozić bramce rywali. Na początku drugiej połowy Victoria chciała odrobić straty i najlepszą sytuację Jankowskiego wybronił bramkarz. Sokół grał swoje i ustrzelił trzecią i czwartą  bramkę. Honorowe trafienie zaliczył Jankowski, przy którym źle zachował się goalkeeper przyjezdnych. Swoje dwie znakomite szanse miał również Paweł Wawszczyk ale dwukrotnie lepszy był bramkarz Sokoła. Do końca spotkania strzelała już tylko Wielka Lipa, która kontrolowała przebieg gry i odprawiła Victorię Zawonię z Pucharu Polski. Cenny bagaż doświadczenia wynieśli gospodarze, które miejmy nadzieje zaowocuje w lidze. Już w niedziele do Sędzic zawita Sparta Skarszyn , a początek meczu o godzinie 14:00, zapraszamy.