Koncert na boisku vicelidera

Vicelider pokonany na jego własnym boisku !! Właśnie takie mecze i taką postawę zawodników chcemy oglądać. Już po pierwszych 15 minutach prowadziliśmy 2:0 i był to zwiastun dobrego widowiska. Tuż przed przerwą Iskra zdobyła kontaktową bramkę, a wyrównała zaraz na początku drugiej odsłony. Jednak piękny gol z rzutu wolnego Dawida Kmiecia, oraz trzecia bramka Pawła Wawszczyka i skompletowany hat-trick przypieczętowały świetną grę zespołu i pozwoliły cieszyć się z kompletu punktów. Już za tydzień prawdopodobnie również w sobotę zakończymy ten dość przyzwoity sezon 2015/2016. Rywal nie lada, bo w ostatnim meczu zmierzymy się z obecnym mistrzem Dolpaszem Skokowa. Serdecznie zapraszamy do Sędzic, aby wspierać naszych głośnym dopingiem !