Wymuszony walkower

Niestety z przyczyn od nas niezależnych, z powodu braków kadrowych, które nastąpiły w wyniku rozgrywania meczu w sobotę zmuszeni byliśmy oddać mecz liderowi ze Skokowej walkowerem. Jest to tym bardziej przykre, gdyż runda wiosenna wyglądała bardzo ciekawie w naszym wykonaniu, potrafiliśmy urwać punkty każdemu zespołowi z czołówki, wygrać w pięknym stylu z wiceliderem, więc na pewno było by to ciekawe widowisko. Nie mniej jednak kończymy sezon 2015/2016 na 7. miejscu w tabeli z dorobkiem 37 punktów. Przykrych momentów nie brakowało, ale był to sezon wyjątkowy. Zapisaliśmy kartę w historii klubu w postaci dziewiczego występu w rozgrywkach Pucharu Polski, w którym pokonaliśmy IV ligową Polonię Trzebnice. Mieliśmy przyjemność zmierzyć się również z Sokołem Wielka Lipa, a przede wszystkim mieliśmy okazję musnąć ligowego futbolu w ramach sparingu z III ligowym Piastem Żmigród. Sezon zaliczymy do przyzwoitych, aczkolwiek stać nas na dużo więcej, co będziemy próbować udowodnić w najbliższych rozgrywkach. Wielkie ukłony dla prezesa Grzegorza za wkład i pracę na rzecz klubu jak również dla zawodników, za zaangażowanie, za ambicje, za poświęcenie i za widowisko jakie nam ofiarowali. Dziękujemy również kibicom, za liczne frekwencje na meczach, za wspieranie nas przede wszystkim w tych mniej przyjemnych momentach, zapewniamy ze dajemy z siebie wszystko i liczymy, że w przyszłym sezonie jeszcze głośniej będziecie nam dopingować. Udajemy się na krótką przerwę i wracamy do pracy w sierpniu.