Wygrywamy przegrany mecz..

Pucharowy mecz z Polonią Trzebnica mocno dał się we znaki piłkarzom Victorii, którzy zostawili na boisku mnóstwo sił. Przeciwnik z Twardogóry był w lepszej sytuacji, ponieważ pucharowego meczu nie grał i zachowali więcej świeżości. Tą świeżość było widać na placu gry, szybciej wyprowadzali akcję, więcej biegali, jednak nie przekładało się to na groźnie sytuacje. Victoria już na początku meczu mogła wyjść na prowadzenie, jednak piłka dwukrotnie mijała słupek o centymetry, a gospodarze wypracowali skuteczną kontrę i wynikiem 1:0 zakończyła się pierwsza połowa. Goście wyrównali w 77 minucie, po dokładnym zagraniu Wojtka Jankowskiego, a na listę strzelców wpisał się Paweł Wawszczyk. Jednak gospodarze strzelili drugą bramkę i kontrolowali przebieg reszty spotkania. Mimo porażki, okazało się, że w drużynie Lotnika grał nieuprawniony zawodnik i cenne trzy punkty zostają w Zawoni. W niedziele kolejny ważny mecz. Tym razem do Sędzic przyjedzie spadkowicz z klasy "o" Bór Oborniki Śląskie, Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00, zapraszamy.