Niezły początek, czyli podsumowanie pierwszych trzech kolejek

Na rozpoczęcie rewanżowej rundy sezonu 15/16 Victoria Zawonia wybrała się do niedalekiego sąsiada z Godzieszowej. Miejscowa Burza występowała w roli faworyta, jednak boisko nie zweryfikowało tego, co widniało na papierze. Bardzo przyzwoity mecz w wykonaniu Victorii, nie uznana prawidłowa bramka, dużo dobrych sytuacji, oraz świetne interwencje bramkarza Adama Woźniaka, powstrzymujące groźne ataki gospodarzy wpłynęły na bezbramkowy remis. W drugiej kolejce gościliśmy w Sędzicach drużynę z Kiełczowa, która radzi sobie tej wiosny niezwykle dobrze. Widawie udało się wyjść na prowadzenie już w pierwszej połowie i trzymali korzystny wynik aż do 90 minuty spotkania. Wtedy do stałego fragmentu gry podszedł bramkarz Adam Woźniak i strzałem z ponad 50 metrów zdobył bramkę na wagę remisu, który utrzymał się do końca spotkania. 3. kolejka to wyjazdowy mecz w Wiszni Małej. Pierwsza nudna połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, jednak w drugiej części spotkania swoją wyższość udowodnili piłkarze Zawonii, aplikując gospodarzom 5 bramek i tracąc zaledwie jedną. Za tydzień trudny rywal z Twardogóry. Zapraszamy na mecz z Lotnikiem do Sędzic o godzinie 14:00.